EXC-34CG900U
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
EXC-34CG900U
Mfr.Part # : EXC-34CG900U
Manufacturer : Panasonic
Description : CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Stock : 8940
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 100mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 3Ohm
Filter Type : Signal Line
Impedance @ Frequency : 90 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Package / Case : 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Product Status : Active
Voltage Rating - DC : 5V