HFCN-5500+
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
HFCN-5500+
Mfr.Part # : HFCN-5500+
Manufacturer : Mini-Circuits
Description : LTCC HIGH PASS FILTER, 6000 - 11
Stock : 16806
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 5.5 GHz
Filter Type : High Pass
Frequency : 8.75GHz Center
Impedance : 50Ohm