AB4900B501
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AB4900B501
Mfr.Part # : AB4900B501
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 4900 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Stock : 50
Product Category : RF Filters
Bandwidth : 10MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 4.9GHz Center